برای بازگشت عیسی آماده باشید – دعا برای 3 نوامبر. همه خداوند را ستایش کنید! از خود بپرسید، اگر عیسی همین الان برمی گشت، آیا شما را برای ملاقات با او گرفتار می کنند یا پشت سر می گذارید؟ ما باید واقعاً به این موضوع فکر کنیم. بسیاری در بدن مسیح همیشه طوری زندگی نمی کنند که گویی ما واقعاً معتقدیم که خدا هر روز برمی گردد. ما در مورد آن دعا می کنیم و در مورد آن می خوانیم، اما همیشه «در مورد آن زندگی نمی کنیم».

منبع انگلیسی مطلب:

BE READY FOR JESUS RETURN Prayer

آیه کتاب مقدس

پس بیدار باشید زیرا نمی دانید که پروردگار شما در چه ساعتی می آید. اما این را بدانید که اگر مرد خوب خانه می‌دانست که دزد در چه ساعتی می‌آید، مراقب بود و اجازه نمی‌داد که خانه‌اش خراب شود. پس شما نیز آماده باشید، زیرا در ساعتی که گمان نمی برید پسر انسان می آید. (متی 24:42-44)

عیسی به زودی برمی‌گردد و خدا به ما هشدار می‌دهد که اگر آن‌طور که واقعاً به آن اعتقاد داریم زندگی نکرده‌ایم، بهتر است از همین الان مانند آنچه باور داریم زندگی کنیم. نشانه های روزگار همه جا هست، این آخرین روزهای آخر است و خداوند قوم خود را هشدار می دهد و روح خود را بیرون می ریزد.

چند بار خودتان را در حال انجام کارهایی گرفتار کرده اید که نمی خواستید عیسی برگردد و شما را در حال انجام آنها بگیرد؟

ما باید شروع کنیم به آنچه باور داریم زندگی کنیم و از آواز خواندن در مورد آن و شهادت دادن در مورد آن دست برداریم تا زمانی که صحبت از زندگی کردن به آن می شود شکست بخوریم. خواندن آهنگ و تف کردن کلمات آسان است، اما حتی جهان هم می داند که اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند. می‌خواهم عیسی مرا بیابد که کاری را انجام می‌دهم که به آن فراخوانده شده‌ام و در انتظار بازگشت او با سپاسگزاری زندگی می‌کنم. خدا به همه شما صبر بدهد.
برای دعای بازگشت عیسی برای امروز آماده باشید

خدای پدر، ما را ببخش که همیشه برای بازگشت شما به کلیسای خود آماده نیستیم. خداوندا، به ما کمک کن تا طوری زندگی کنیم که واقعاً باور داریم که تو برای ما برمی گردی. خدایا، ما نمی خواهیم وقتی تو می آیی بی جا گیر بیفتیم. به نام عیسی دعا می کنیم، آمین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *